Velikonoční víkend v areálu 1.SK

Následující víkend nabízí fotbalovým fanouškům mnoho skvělých zápasů. Během pátečního večera se o první místo v tabulce na dálku utkají AC Milan a Inter , v sobotu se po týdnu opět střetnou hvězdné celky Manchester City a Liverpool FC a v neděli se rozehraje předposlední kolo tuzemské nejvyšší soutěže. Za fotbalem lze ale v tomto víkendu i do areálu 1.SK, a to od pátku do neděle!

PÁTEK
Svoji jarní část sezóny zahájí v 17.00 proti celku Jemnicka nejmenší fotbalisté z řad 1.SK pod vedením Martina Svobody, Zdeňka Vodičky a Vladimíra Herbrycha. Přijďte omrknout budoucí tahouny našeho klubu!

SOBOTA
Naše nadějná mládež bude k vidění i v průběhu celého sobotního dne. V dopoledních hodinách se totiž na našem krásném hřišti představí spojené žactvo Želetavy, Předína a 1.SK vedená Šimonem Vladekou. Proti Nedvědicím se nejprve od 9.30 představí starší žáci, po nich v 11.15 tým mladších žáků. První soutěžní zápas jara čeká též dorostence. Ti na domácí půdě přivítají své vrstevníky z nedalekého Předína, jemuž na podzim podlehli 2:1, a tak budou chtít svěřenci Marka Jičínského získat ztracené body zpět. Zpříjemněte si sobotu a určitě zavítejte i na tato utkání.

NEDĚLE
Víkendový program uzavře v neděli v 16.00 zápas mužů, jejichž soupeřem budou tentokrát fotbalisté z Koněšína. Přijďte na domácí půdu podpořit hráče 1.SK v jejich čtvrtém jarním utkání.

Bernard na čepu, bude!

Podobné příspěvky