Víkendové menu fotbalových utkání

Poslední zářijový víkend nabízí pro rokytnického fanouška pořádnou porci fotbalových utkání. Na domácí půdě se totiž od pátku do neděle představí všechny naše celky, od přípravek až po muže.

PŘÍPRAVKA
Zajímavý souboj je na programu hned v pátek 24. září od 16:30. Proti sobě nastoupí týmy mladších přípravek Rokytnice/Předín “A“ a Rokytnice/Předín “B“. Zatímco A-tým sdružené přípravky si s deseti body v klidu lebedí ve středních patrech tabulky, B-tým se zatím pouze jednou radoval z výhry. V tomto utkání je pouze jisté, že všechny body zůstanou na domácím hřišti. Co ale dál? Získá B-tým svoji druhou výhru, či se A-tým díky dvěma vítězstvím posune na vyšší příčky tabulky? Bude zase k vidění nálož branek? Přijďte dnes od 16.30 podpořit naše nejmenší fotbalisty a vše se dozvíte!

ŽÁCI
V areálu 1.SK se během sobotního dopoledne představí také žákovské týmy. Jako první vyběhnou proti Telči mladší žáci. Ti zatím ztratili body pouze v remízovém utkání 5:5 v Kamenici nad Lipou a se ztrátou právě dvou bodů dýchají na záda telčským mladším žákům. Následně se v 10.45 utkají celky starších žáků. Starší žáci Želetavy, Rokytnice a Předína získali v minulém kole své premiérové tři body, a další by rádi získali právě proti Telči, která má na svém kontě také pouze jedno vítězné utkání. Zpříjemněte si sobotní dopoledne a vypravte se na fotbalové hřiště do Rokytnice!

DOROST
Po obědě je program na nedělní odpoledne jasný. Již od 12.30 vlétnou na rokytnický trávník dorostenci, kteří v rámci 6. kola přivítají Velkou Bíteš. Dorost si v minulém kole utrpěl porážku 7:1 od lídra tabulky z Radešínské Svratky, avšak kluci by v domácím prostředí rádi navázali na vysoká vítězství z předchozích utkání. Opět je ale nečeká nic lehkého, Velká Bíteš v nové sezóně ještě neokusila porážku. Dojděte podpořit i náš dorost.
POZOR ZMĚNA! ZÁPAS DOROSTU PŘESUNUT NA STŘEDU 6.10. OD 16:00!

MUŽI
Víkendové menu vyvrcholí zápasem mužů 1.SK proti Hartvíkovicím. Minulý týden sahali hráči 1.SK v Třebelovicích po vítězství, avšak domů se vrátili pouze s bodem za remízu 1:1. Z tabulek probíhajícího ročníku tak lze vyčíst, že na svém kontě máme momentálně osm bodů, náš nedělní soupeř má o pouhé dva body více. Rádi bychom si po třech týdnech opět zaskandovali vítězný pokřik. Zde bude vaše podpora nejpotřebnější. Výkop v 15.30.

Podobné příspěvky