Výčapy berou z Rokytnice všechny body

logo

V rámci 5. kola přivítala Rokytnice, chtějící před domácím publikem odčinit vysokou porážku z Třebelovic, tým Výčap, kterému se v předchozích vzájemných zápasech na rokytnické půdě příliš nedařilo. Do první půle vstoupili lépe hosté, ale veškeré šance končily v průběhu první půle pouze v rukavicích gólmana Hobzy nebo mimo bránu. Největší šancí domácích byla bezpochyby Ferklova střela, ale ani ta nenašla své místo v síti. V závěru první půle se diváci branky dočkali. Ostrý balón z levé strany Hobza vyrazil, avšak nikým nehlídaný Nikrmajer dorazil ve 45. minutě balón do sítě. Do druhého poločasu vstoupili rokytničtí aktivněji, avšak pořádná gólovka světlo světa nespatřila. Na druhé straně si s výčapskými náběhy vždy poradil stoper Šoukal, a tak i nadále nedocházelo k většímu ohrožení obou branek. Vyrovnání měl pět minut před koncem zápasu Vahil’a, bohužel pro domácí fanoušky orazítkoval pouze břevno. Výčapy tedy udržely nejtěsnější možné vedení a z Rokytnice přivezly domů výhru 0:1.