Z Třebelovic domů s devíti góly, mládež bez ztráty bodu

logo

Po třech vítězstvích v soutěži Rokytnice poprvé narazila. Stopku nám ve 4. kole vystavily na svém hřišti Třebelovice. Rokytnice šla v 5. minutě po brance Vahil’y do vedení, ale další šance se již v první půli nepodařilo proměnit, a tak přišel trest v podobě tří gólů v prvním poločase. Po návratu z kabin přidali domácí další dvě branky, na 5:2 snížil rokytnický Sáček, ale domácí tým vstřelil další čtyři branky. Za 1.SK se poté prosadil znovu Vahil’a a z penalty Lukáš Hakl.
Dorost si o víkendu připsal druhou výhru ve svém druhém utkání. Stejně jako muži, tak i dorostenci čelili týmu z Třebelovic. Domácí Rokytnice bleskově vedla v 18. minutě po brankách Baráka, Špačka a Kováře 3:0, hosté ale dokázali ve druhé půli zdramatizovat utkání, když se jim podařilo snížit na 3:2. Pojistku v podobě gólu na 4:2 přidal v 65. minutě Kovář.
Starší i mladší žáci si o víkendu pořádně zastříleli. Starší žáci se vypravili do Nových Syrovic, kde zvítězili 1:12 (3x Dufek, 3x Bartejs, 2x Štork F., 2x Vacek, Štork M., Chalupa). Mladší žáci v neděli přivítali Valeč a navázali na sobotní výkon svých kolegů z řad žáků starších. Mladší žáci svého soupeře rozstříleli 14:0 (5x Kasáček, 4x Prokeš, 3x Veselý, Kacetl, Rygl) a po remíze z minulého týdne si do tabulky připsali první tři body v této sezóně.