Z Vladislavi návrat s bodem, dorostenci nadělili pětku

Infarktový závěr přineslo nedělní utkání osmého kola mužů proti Vladislavi.
Vladislav, která zatím proplouvá soutěží bez porážky, šla v 60. minutě do vedení. V 88. minutě vyrovnal tečovanou střelou Syrový, vzápětí se zásluhou Chalupy přiklonilo vedení zpět na stranu domácích, ovšem v posledních vteřinách utkání vyrovnal Štork.
Dorostenci navázali na vítězství z minulého týdne a během deštivého sobotního odpoledne porazili Měřín 5:0 (Píša 2x, Bartejs O. 2x, Bartejs M.).
Starší žáci stále čekají na zisk tří bodů. V neděli se v Želetavě utkali s Telčí, která si odvezla tři body za vítězství 3:9 (Veselý, Ferkl, Rygl).
Mladší žáci poprvé v tomto ročníku okusili hořkost porážky. Telčský mančaft si odvezl tři body i z utkání mladších žáků, a to za výhru 2:6 (Slavíček, vlastní).