Muži padli po boji, dorost se rozloučil výhrou

Sedm minut hrůzy zažil tým mužů v Myslibořicích. Na zdejším hřišti totiž 1.SK v rozmezí od jedenácté do osmnácté minuty třikrát inkasoval, obdržení čtvrté branky zabránil gólman Hobza chycenou penaltou. Naši fotbalisté ovšem nic nevzdali a bojovali dál. Po celou dobu utkání jsme byli lepším týmem, drželi jsme balón na svých kopačkách. Zvláště pak ve druhé půli jsme soupeře zatlačili a vytvořili si spoustu šancí, které mohly celý výsledek utkání zvrátit. Bohužel, z našeho tlaku vzešel pouze gól Petra Hronka v 51. minutě. Opět, jako v průběhu celého podzimu, jsme doplatili na neproměněné šance. Jen namátkou, dvakrát byl balón zastaven na brankové čáře, přímý kop Radka Ferkla dokázal gólman vytěsnit nad bránu a střela Ivo Rygla se od břevna odrazila na brankovou čáru a ven. Z Myslibořic jsme bezesporu mohli odjet s bodovým ziskem, místo toho jsme utrpěli porážku 3:1.

Hojnou návštěvností na utkání dorostu jsme se rozloučili s podzimní částí sezóny v areálu 1.SK. Dorostenci zde během sobotního odpoledne hostili Křižanov a nutno říci, že se jednalo o skvělou podívanou. Po úvodních pětačtyřiceti minutách odcházel domácí mančaft do kabin s vedením 3:0, když se skóre otevřel Filip Kasáček a dvě branky si připsal Milan Dufek. Křižanovští dorostenci se ale z kabin vrátili plní odhodlání a v 73. minutě bylo vyrovnáno na 3:3. Naši dorostenci si však vzali zpět vedení na svoji stranu. Hned minutu po srovnání zkompletoval hattrick Milan Dufek, výhru následně pojistili střídající David Kříž a Adam Ferkl.