Veledůležitá utkání před týmy 1.SK

Fotbalová sezóna vstoupila do své závěrečná fáze a před týmy 1.SK jsou jedny z nejdůležitějších utkání celého ročníku. Muži na dálku soupeří s Hrotovicemi a Lipníkem o třetí místo, dorostence čeká veledůležitý souboj, který je může značně přiblížit k mistrovskému titulu.

Dva poslední kroky musí dorostenci zvládnout, aby se jejich sen o prvním místě v krajské soutěži stal skutečností. Aktuálně si tým trenérů Šimona Vladeky, Marka Jičínského a Martina Prokeše drží dvoubodový náskok na druhou Polnou, ovšem o mnohém může napovědět sobotní utkání. V něm se naši dorostenci střetnou na domácí půdě se třetím Měřínem, a to od 13.00. Pojďme klukům udělat skvělou atmosféru a dopomoci jim k nesmírně potřebné výhře!

O co hrát mají i muži. Z podzimního sedmého místa jsme se díky jarním výsledkům vyhoupli na místo třetí, kde bychom také rádi zůstali. Ovšem zálusk na bronzovou pozici si dělají i v Hrotovicích a Lipníku. Musíme tedy zvládnout poslední dvě utkání, to první nás čeká v neděli ve Vícenicích. Zde se v 16.30 střetneme s rezervou Náměště-Vícenic. Vydejte se, prosím, i na venkovní zápas a podpořte 1.SK, ostatně jak to skvěle děláte celé jaro. Vypraven na poslední venkovní utkání v sezóně bude i autobus, odjezd je naplánován na 15.00 od koupaliště.

Děkujeme!

Podobné příspěvky