Jak se připravuje na jaro mládež 1.SK?

DSC_0785

Všechny mládežnické týmy 1.SK mají za sebou velice povedenou podzimní část sezóny. Dorostenci i žáci starší s mladšími okupují první místa svých soutěží. Podívejme se ale blíže, jak jsou na tom všechna družstva po podzimu či jak se chystají na jarní část.
První půlrok mají za sebou dorostenci. Kluci pod vedením trenérů Aloise Nováka a Marka Jičínského vedou s devatenácti body tabulku o bod před druhými Třebelovicemi. Z osmi podzimních zápasů dokázal dorost šestkrát zvítězit, jednou z boje vzešel poražen (5:0 proti Rapoticím) a jednou se body dělily (1:1 s Budišovem). Nejlepšími střelci týmu jsou se sedmi brankami Jaroslav Kovář a Michal Bartejs. V rámci příprav na jarní boje se dorostenci v únoru a začátkem března zúčastní Zimní ligy KFS Vysočiny, kde na umělých trávnících v kraji poměří síly s Pacovem (8.2. v 10:00; UT Třešť), Habry (15.2. ve 12:00; UT Havlíčkův Brod), Polnou (23.2. v 15:00; UT Třebíč), Vrchovinou (1.3. ve 12:00; UT Velké Meziříčí) a Předínem (7.3. v 11:00; UT Jaroměřice).
Nejofenzivnějším týmem podzimu byli starší žáci. Svěřenci trenérů Martina Svobody, Lukáše Hobzy a Rostislava Poledny nepoznali ve své soutěži za jedenáct zápasů porážku a se skóre 87:14 a třiceti třemi body vedou tabulku o jedenáct bodů. Během podzimní části dokázal Ondřej Bartejs nastřílet třicet tři branek, a tak vévodí i celkové tabulce střelců. Starší žáky čeká na jaře také semifinále Poháru OFS Třebíče. Během zimní pauzy odehrají žáci přípravná utkání na turnaji v Tasovicích. Zde se střetnou se velkými týmy – se Znojmem (19.1. v 16:00), Moravským Krumlovem (5.3. v 17:00) a Prosiměřicemi (2.2. v 16:00).
Mladší žáci také propluli podzimem bez porážky, avšak na rozdíl od svých starších kolegů ne se samými výhrami. Z jedenácti zápasů se kluci s trenéry Josefem Herbrychem, Šimonem Vladekou a Martinem Prokešem osmkrát radovali ze zisku tří bodů a třikrát se museli spokojit s remízou (Náměšť 3:3, Podhorácko 0:0, Rapotice 0:0). Za celý podzim obdržel tento tým pouhé čtyři branky a osmdesát šest jich vstřelil. S celkovými sedmadvaceti body vedou tabulku před Náměští, která má o dva body méně. Nejvíce to pálilo Pavlu Kasáčkovi, který se z branky radoval třicetkrát. V únoru čeká mladší žáky finálová část Zimní ligy OFS Třebíče, na kterém budou obhajovat loňské zlato. Není to však poslední obhajoba zlaté medaile, která kluky čeká. Na jaře se vrhnou do semifinálových bojů v Poháru OFS Třebíče.

Podobné příspěvky