Dorostenci vyráží ven, k nám zavítají Třebelovice

Ve svém předposledním kole podzimní části sezóny se celky dorostu vypráví ven. Zatímco A-tým se v sobotu odpoledne vydá do Telče, města památek UNESCO, „Benfika” druhého dne odjede směrem na Náměšť. V neděli se na domácí půdě představí muži, kteří přivítají Třebelovice.

Zabojovat o tu nejvyšší příčku tabulky budou dorostenci moci v sobotních 14.30 na hřišti sedmé Telče. Jak víte, vršek krajského přeboru je neskutečné nahuštěný a případná výhra nás může posunout na samé čelo. A proto taky budeme o tři body ze všech sil bojovat! Pojeďte nás, prosím v tomto klání podpořit!

Ven se vydá i druhý tým dorostu. V neděli od 10.00 se již podruhé v této sezóně střetne rezerva Rokytnice/Želetavy s hráči Náměště/Koněšína. V prvním vzájemném utkání jsme sice na hřišti zvítězili 8:4, o získané body jsme ale následně přišly vinou kontumace. Dovezeme domů zpět ztracené body? Věříme, že ano!

Mužům se bohužel nevyvedlo poslední utkání v Předíně. Rádi bychom naše klopýtnuti napravili tuto neděli, kdy od 14.30 přivítáme Třebelovice. Nedělní soupeř patří mezi stálice okresního přeboru a utkání s ním nebývají jednoduchá. Najděte si tedy, prosím, cestu do areálu 1.SK a podpořte naše mužstvo!

Děkujeme!

Podobné příspěvky