Dvakrát doma, tak pojďme fandit!


O vašem víkendovém programu je jasno už teď. Na domácí půdě se totiž v nesmírně atraktivních zápasech představí A-tým dorostu i celek mužů. Tak proč nestrávit víkend na fotbale?


Na první utkání lze za námi zavítat hned po sobotním obědě. Ve svém pátém utkání krajského přeboru přivítají dorostenci tým Humpolce, jedenáct tisícihlavého města. Náš soupeř se po dvou úvodních ztrátách rozjel a dokázal v uplynulých kolech porazit Velkou Bíteš a Vrchovinu. Humpolečtí mladíci nám rozhodně nenechají nic zadarmo, ostatně jako každý soupeř v této soutěži. Uvařte si v sobotu doma o něco dříve, ať vám neunikne ani minuta z tohoto klání. Začínáme již ve 12.30!

Podobně jako předchozí týdny, v neděli nás čekají dva další zápasy. Rezerva dorostu se v neděli 17. září od 11:30 střetne na hřišti v Ketkovicích se sdruženým mančaftem Rapotic a Březníka.
Ve znamení souboje o první místo tabulky se ponese střetnutí mužů 1.SK a Výčap, které je na programu v nedělních 15:30. Před námi je nesmírně důležité a též obtížné utkání, pojďme proto všichni podpořit 1.SK a být oním dvanáctým hráčem týmu!

Děkujeme!

Podobné příspěvky