Do Rokytnice zamíří Hajduk, dorostenci vyjedou na Jihlavsko

Sezóna se nám pomalu chýlí ke svému konce, ovšem důležitá utkání jsou stále před námi. Muži se v sobotu utkají se svým tabulkovým sousedem, dorostenci vyrazí ven uhájit svůj náskok na čele soutěže.

Svěřenci trenérů Josefa Herbrycha a Jiřího Mastného poměří tento víkend síly s celkem, který jim v tabulce dýchá na záda. V sobotu 13. května se v 16.30 odehraje klání mezi domácím 1.SK a Hajdukem Lipník. Náš sobotní soupeř minulý týden v domácím prostředí podlehl Hrotovicím, díky čemuž jsme se i přes remízu ve Výčapech udrželi na čtvrtém místě. Lipničtí fotbalisté se aktuálně s šestatřiceti body a skóre 36:35 nachází na místě pátém, pouhý bod za námi. Podzimní vzájemné střetnutí vítěze nepřineslo, celky si po remíze 0:0 rozdělily body.
Najděte si během sobotního odpoledne cestu do areálu 1.SK a dodejte našim hráčům síly navíc!

Dorostenci si minulý týden náramně vylepšili skóre, když Velký Beranov smetli 8:0 a Jimramov 1:5. Tým Šimona Vladeky, Marka Jičínského a Martina Prokeše se tak se čtyřbodovým náskokem stále nachází na samém vrcholku tabulky. Do konce sezóny zbývají ještě čtyři utkání, v nich bude vaše podpora nesmírně důležitá! Tento víkend se kluci vypraví ven, na Jihlavsko. V neděli 14. května se ve 13.00 na hřišti v Puklicích utká sdružený dorost Luk a Puklic proti sdruženému dorostu Rokytnice a Želetavy. Cíl vašeho nedělního výletu je tedy jasný – Puklice!

Děkujeme!

Podobné příspěvky