Berani a čápi. Žádné ZOO, ale následující zápasy 1.SK

Pracovní týden se chýlí ke svému konci a před námi je opět další várka fotbalových utkání 1.SK. V sobotu se na domácí půdě utkají dorostenci s Velkým Beranovem, muži se v neděli vydají do Výčap.

Šlágr s Vladislaví a derby s Chlístovem je za námi, nyní nás ale čeká další zajímavé střetnutí. Tým mužů se v neděli 7. května v 16.30 představí na hřišti Výčap. Díky skvělému vstupu do jara, kdy jsme z šesti utkání získali patnáct bodů, jsme se vyhoupli na čtvrté místo tabulky, bod za třetí Hrotovice. Náš nedělní soupeř se aktuálně nachází na sedmém místě, s dvaceti devíti získanými body. Výčapy budou zcela jistě chtít ukončit sérii nepříznivých výsledků, kterou v jarní části sezóny mají, navíc z vlastní zkušenosti víme, že se zde nehraje vůbec snadno. Vyrazte tedy, prosím, v neděli do Výčap, a pořádně podpořte 1.SK!

Dorostenci stále žijí svůj sen o vítězství krajské soutěže. Minulý týden se týmu trenérů Vladeky, Jičínského a Prokeše podařilo dovézt důležité body z Rozsoch, nyní se představí před rokytnickými fanoušky. V sobotu 6. května od 16.30 se na domácí půdě střetne dorost 1.SK s Velkým Beranovem. Zatímco naši hráči se se čtyřiatřiceti body nachází na prvním místě tabulky, beranovským mladíkům náleží se čtrnácti body místo desáté. Ovšem pozor, sílu tohoto týmu poznal náš mančaft již na podzim, kdy jsme ve vzájemném utkání brali bod za remízu 3:3. Dorostenci z Beranova navíc před dvěma týdny dokázali porazit Měřín, donedávna druhý tým tabulky. Dorostence tedy nečeká snadné utkání, ovšem věříme, že i s vaší pomocí jej zvládnou!

Děkujeme!

Podobné příspěvky