Dorostenci vítězem Zimní ligy dorostu skupiny B

Jaro se již blíží a s ním i mistrovská utkání, na která se všichni bezesporu těšíme! Co v zimní přípravě přinesl uplynulý víkend?

První přátelské utkání má za sebou tým mužů, který se v pátek v 17.00 střetl s rakouským celkem Brunn an der Wild. Mužstvo opět doplatilo na neproměněné šance a po brankách Ferkla a Vahil’y skončil zápas remízou 2:2.

Sestava: Hobza L. (Herbrych P.) – Hakl J., Štork Mi., Hakl L., Svoboda (Bartejs J.) – Vladeka – Bartejs M. (Mareš), Ferkl, Benáček (Štork F.), Syrový – Dufek (Vahil’a)

Skvělou zimu mají za sebou dorostenci. Ti se po nedělní výhře 7:1 (Dufek 2x, Bartejs 2x, Prokeš, Pažourek, Oliva) nad Křižanovem mohou ve své skupině Zimní ligy dorostu těšit z nádherného prvního místa! Tým trenérů Vladeky, Jičínského a Prokeše zvládl v předchozích utkáních zvítězit nad Okříškami/Starčí 3:1 (Bartejs O., Poledna, Kasáček), nad Lipníkem 2:0 (Štork F. 2x) a remízovat s Náměští 1:1 (Kasáček).

Dorostencům patří opravdu co největší poděkování za skvělou reprezentaci. Vítězem dalších skupin Zimní ligy dorostu se totiž stala města Velké Meziříčí a Světlá nad Sázavou. Právě s těmito celky se naši hráči střetnou ve finálové skupině tuto sobotu, a to ve Velkém Meziříčí. Zde si rokytnicko-želetavský tým zaslouží opravdu velkou podporu z řad fanoušků! 

Podobné příspěvky