I takové dny jsou…

Téměř tři totožná utkání mohli fanoušci 1.SK sledovat během uplynulého víkendu. Dva celky dorostu i tým mužů musely zpětně litovat především nevyužitých šancí, které vedly k prvním ztrátám v sezóně.

Dorost A: V domácím utkání proti Radešínské Svratce šel první tým dorostu díky brance Prokeše ve 28. minutě do vedení, které si dokázal udržet po celý první poločas. Druhé dějství přineslo našemu týmu vyložené šance, nicméně ani jeden ze tří samostatných úniků neskončil vstřelenou brankou. Lekci z produktivity nám ovšem dal soupeř, jenž dvěma zásahy otočil skóre zápasu.

Dorost B: Rezervní tým dorostu si v neděli v Hrotovicích připsal bod za remízu 2:2. Po brankách Ferkla a V. Rygla vedli rokytnicko-želetavští mladíci o půli 0:2, domácí ale dvěma góly dokázali vyrovnat.

Muži Ani bojovný výkon a hromada šanci nedovedly tým mužů v Hrotovicích k bodovému zisku. Domácí mančaft se dostal do vedení ve 38. minutě, druhou branku do naší sítě přidal v 53. minutě. Hráči 1.SK ale nesložili zbraně a po celý druhý poločas se snažili smazat dvoubrankové manko, ovšem marně. Doufejme, že takovýto nezdar v zakončení jsme si vybrali na dlouhou dobu.