Muži hostí rezervu Náměště, dorost míří k lídrovi soutěže

Podzimní část sezóny pozvolna spěje ke svému konci. Před zimní pauzou se naposledy na domácí půdě představí tým mužů, dorostence zase čeká poslední výjezd. Kam tedy lze tento víkend vyrazit za fotbalem?

Ztráta z minulého týdne velice bolí. Rádi bychom toto selhání napravili v sobotu, kdy se na našem hřišti od 14.30 střetneme s rezervou Náměště-Vícenic. V posledním domácím utkání podzimu se chceme samozřejmě s našimi fanoušky rozloučit ziskem tří bodů a našemu soupeři vrátit dvě porážky z minulého soutěžního ročníku. Přijďte v sobotu odpoledne podpořit tým mužů, další domácí utkání nás bude čekat až za téměř půl roku!

Dorostencům se v této sezóně nesmírně daří. Z úvodních dvou proher se hráči rychle oklepali a v následujících šesti utkáních nenašli přemožitele. Rokytnicko-želetavský dorost se zároveň v aktuálním ročníku může s pětatřiceti vstřelenými góly pyšnit nejlepší ofenzivou soutěže. Nyní ale stojí před dorostenci přetěžký úkol, v neděli od 11.30 poměří síly s Měřínem, lídrem tabulky. Náš nedělní soupeř inkasoval v této sezóně pouhé branky, nejméně ze všech týmů soutěže. Čeká nás tedy střetnutí nejlepší ofenzivy s perfektní defenzivou. Kdo si povede lépe?

Pokud byste chtěli omrknout nějaký ten fotbalový zápas již v pátek, tak lze zajít na naše nejmenší fotbalisty! V 16.00 se ve třech utkáních po patnácti minutách představí fotbalová školička 1.SK proti Přibyslavicím, od 17.00 nás pak čeká malé dětské derby mezi starší přípravkou a Čáslavicemi!

Podobné příspěvky