Muži míří do Třebelovic, dorost přivítá Polnou

První utkání jara mají za sebou muži, dorostencům druhá polovina soutěže započne tento víkend. Sobotu i neděli si tak můžete zpestřit zápasy 1.SK. Kam ale zavítat?

Týmu mužů se minulý týden náramně vyvedl začátek jarní části. Před mančaftem trenérů Josefa Herbrycha a Jiřího Mastného ale stojí další těžký protivník, a to Třebelovice. Náš nynější soupeř přivítal jaro remízou 1:1 s Lipníkem, nutno ale podotknout, že tabulka soutěže je extrémně vyrovnaná a třebelovičtí fotbalisté se aktuálně nachází na 8. místě, pouhé dva body za námi. Podzimní vzájemné střetnutí vyznělo lépe pro 1.SK, kdy jsme se doma po brankách Michala a Ondry Bartejsových radovali z výhry 2:0.
Výkop utkání je naplánován na sobotu 1. dubna v 15.30, jako arbitři jsou delegování pánové Sarkány, Vrzáček a Kratochvíl.
Je to sice o něco dále, ale pokud máte čas, vydejte se do Třebelovic podpořit 1.SK!

První mistrovský zápas po zimní přestávce odehrají v neděli rokytnicko-želetavští dorostenci. Boj o první místo v soutěži bude extrémně vyrovnaný, na samém čele se totiž tyčí hned tři celky se shodným počtem dvaadvaceti bodů, a to Měřín, Rokytnice/Želetava a Rozsochy, pouhý pod za nimi se na čtvrtém místě nachází Slavoj Polná. A právě hráči z Polné se jako první na jaře vypraví k nám do Rokytnice. Domácí tým bude mít nyní co vracet, podzimní utkání mezi Polnou a 1.SK totiž skončilo výhrou Polné 4:1. Zápas se odehraje v neděli 2. dubna od 10.15, na jeho průběh bude dohlížet rozhodčí Maar.
Najděte si před nedělním obědem cestu do areálu 1.SK a dopomozte svým fanděním našim dorostencům ke třem bodům!

Děkujeme!

Podobné příspěvky