Myslibořice a Křižanov, toť soupeři na závěr podzimu

Minulý týden museli být fanoušci 1.SK nadmíru spokojení. Na sobotní vítězství mužů proti rezervě Náměště 6:0 navázali druhý den dorostenci a ovládli střetnutí o čelo tabulky. Před námi jsou ale tento víkend další utkání, jedny z posledních v podzimní části.

Muži uzavřou první polovinu soutěžního ročníku na hřišti v Myslibořicích. Zde se hráči pod taktovkou Josefa Herbrycha a Jiřího Mastného utkají s místním celkem v neděli od 14.30. Ačkoliv se myslibořičtí nenacházejí na špici tabulky jak v minulém roce, čeká nás na jejich půdě těžké utkání. Vzpomeňme na předchozí soutěžní ročník, kdy jsme u nich podlehli 5:2 a ztracené body si posléze vzali zpět na jaře po domácím vítězství 3:2. Jedná se o předposlední utkání před dlouhou zimní pauzou, další týden bude na programu předehrávka s Jaroměřicemi. Přijeďte podpořit náš tým, odjezd autobusu je naplánován na 13.00 z autobusové zastávky.

Rozloučit se s vydařeným podzim výhrou a přezimovat, pokud možno, společně s Měřínem a Rozsochy na špici tabulky (vedoucím Rozsochám s dvaadvaceti body náleží aktuálně první místo, Měřín a 1.SK mají devatenáct bodů a o utkání méně). Takový je cíl našich dorostenců, kteří v sobotu ve 14.30 přivítají tým Křižanova. Klukům se tento podzim nesmírně vydařil, přijďme jim proto v sobotu na jejich utkání podekovat a svoji přítomností je doprovodit za třemi body.

Děkujeme!

Podobné příspěvky