Ne příliš radostný víkend

Co v sobotu se dělo u nás na hřišti, to se už doufáme nebude nikdy opakovat. Pokud někteří fanoušci došli na fotbal o chvíli později, nestačili se divit. Vinou nepodchyceného začátku jsme totiž už po dvaceti minutách hry prohrávali vysoko 0:4. Ke konci první půle snížil Marián Vahil’a a ačkoliv jsme se ve druhém dějství zvedli, branka na 2:4 v podání Františka Štorka přišla až v 80. minutě. Snad jediné pozitivum, které lze na celém utkání nalézt, je to, že sedmnáctiletý Franta Štork si připsal premiérový gól v kategorii mužů.

Tři body nepřišly ani druhý den. V neděli dorostenci nevedli náročný souboj pouze se svými vrstevníky z dorostu Luk/Puklic, ale i s těžkým terénem. Domácí mančaft se po půlhodině hry ujal vedení, vzápětí ale vyrovnal Václav Rygl. Další góly ve zbytku utkání vidět nebyly, pouze červená karta pro brankáře Slavětínského. Jarní vítězná série tak v neděli po remíze 1:1 skončila.

Je potřeba vše hodit za hlavu a soustředit se na další zápasy, které jsou před námi!