Pouť a fotbal, toť skvělá kombinace

Rok se s rokem sešel a před námi je opět pouťový víkend v Rokytnici nad Rokytnou. Tento rok bude program v areálu 1.SK opravdu nabitý. V sobotu sem můžete vyrazit omrknout naše bývalé hráče, v neděli se rokytnickým fanouškům představí žákovské týmy a muži.

Pouť na rokytnickém hřišti zahájíme již v pátek. Od 17.00 se odehraje utkání starší přípravka proti sdruženému celku Jaroměřic a Lipníku. Přijďte se podívat na nejmladší fotbalisty 1.SK!

V sobotu se na rokytnickém trávníku odehraje 2. ročník fotbalového turnaje Mařenka Cup, kde poměří síly fotbalisté nad 40 let z obcí Mikroregionu Podhůří Mařenky. Zavítejte za námi, rádi vás uvidíme a obsloužíme!

Boj o titul v dorostenecké soutěži vrcholí. Rokytnicko-želetavský tým si i nadále drží dvoubodový náskok před druhou Polnou, ovšem poslední zápasy budou nesmírně náročné. Pokud vám to čas a pouťové povinnosti dovolí, vydejte v sobotu 27. května do Brtnice podpořit naše dorostence v zápase proti osmému týmu tabulky! Začátek utkání v 15.00.

Nedělní odpoledne bude plné fotbalu. Hned po vydatném obědě můžete vyrazit směrem k fotbalovému hřišti, od 12.30 se zde totiž střetnou mladší žáci proti Lipníku/Valči. Titul v krajské soutěži si již minulý týden zajistili starší žáci. Poděkovat jim za tento úspěch budete moci ve 14.15, kdy se taktéž utkají s Lipníkem/Valčí.

Minulou neděli byste stěží hledali fanouška 1.SK bez úsměvu na tváři. Po vítězství mužů v Újezdě nás ale nyní čekají Nové Syrovice, soupeř, který nám na podzim po prohře 3:2 vzal všechny body. Je na čase si doma, o pouti a před domácím publikem vzít ztracené body zpět a opět zabojovat o třetí příčku. Začátek utkání v 16.30, delegováni jsou rozhodčí Křen, Svoboda a Suchánek.

Těšíme se na vás!

Podobné příspěvky