Proti Lipníku rozhodnuto ve druhé půli

Úvod utkání patřil hostujícímu Lipníku, který klidně mohl jít po pár minutách do vedení. Střela Šťávy ovšem pouze prolítla vedle brány, v síti neskončil ani pokus Svobody. Hra se začala vyrovnávat po dvaceti minutách, kdy domácí celek změnil rozestavení. Od této chvíle přišly náznaky šancí u obou mužstev, žádná z nich ale neskončila vstřeleným gólem. S první půli se tak celky rozloučily za bezbrankového stavu.

Role na hřišti se zcela otočily ve druhém dějství, kdy začala být tím lepším týmem Rokytnice. Tábor domácích se gólu dočkal v 56. minutě, po Vladekově přímém kopu hlavou prosadil kapitán L. Hakl. Střelec úvodní branky ale musel ihned střídat, při souboji před samotným gólem se totiž střetl hlavou s protějším obráncem a zlomil si lícní kost. O osm minut později se rokytnické mužstvo zaradovalo podruhé a opět ze standardní situace. Tentokrát si Vladekův centr z pravé strany srazil do brány lipnický Kutálek. V 73. minutě pak po souhře dvou střídajících hráčů přišla branka třetí. Záložník Benáček přesným pasem vyslal do šance útočníka Vahil’u, jehož lob přesně zapadl do brány za vyběhnutého Rohonyho. Zbylé minuty i přes další šance gól nepřinesly, a Rokytnice se tak mohla na domácí půdě těšit z vítězství 3:0.