Sobota plná fotbalu

Boj o přední příčky u dorostu a mužů pokračuje. Muži po zdařilém výkonu v Horním Újezdě tentokrát v sobotu přivítají Hajduk Lipník, tentýž den se střetnou i rezervy dorostů Rokytnice/Želetavy a Okříšek/Starče. První tým dorostu se vypraví do Bystřice nad Pernštejnem.

Sobota plná fotbalu, to tu dlouho nebylo. Na trávníku 1.SK se v sobotu 7. října nejprve od 12.30 střetnou rezervy Rokytnice/Želetavy a Okříšek/Starče. Na mládež posléze naváže utkání mužů. Svěřenci Josefa Herbrycha a Jiřího Mastného tentokrát na domácí půdě přivítají mladý tým Hajduku Lipník. Náš sobotní soupeř se v minulém kolo vyšvihl na čtvrté místo, opět nás tedy čeká střetnutí o přední pozice. Důležitá proto bude i podpora vás, fanoušků, jako tomu je v posledních týdnech!

Na čele tabulky krajského přeboru dorostu se po minulém týdnu nachází dva nedaleké celky, Okříšky/Stařeč a Rokytnice/Želetava. Našemu dorostu ovšem vinou horšího skóre náleží druhá příčka. Zabojovat o samotný vrchol budou dorostenci moci v Bystřici nad Pernštejnem, kde v neděli od 10.00 odehrají své utkání. Co říkáte na takový menší výlet? Nejprve fotbal, poté hrad, co vy na to?

Děkujeme!

Podobné příspěvky