Selhání v Syrovicích a dorost na vítězné vlně

Příznivcům 1.SK zhořklo nedělní odpoledne vinou utkání v Nových Syrovicích. A není divu. Již po jedenácti minutách hry jsme se dostali díky gólům Honzy Hakla a Michala Bartejse do dvoubrankového vedení, ovšem jako minulou sezónu a předchozí zápasy, i tentokrát jsme doplatili na neproměněné ložené šance. Místo toho, abychom navýšili své vedení, dokázal soupeř před koncem prvního dějství snížit, ve druhé půli vyrovnal a dvě minuty před koncem otočil skóre utkání ve svůj prospěch. V 77. minutě navíc viděl červenou kartu stoper Martin Štork. Tato ztráta bodů nás všechny nesmírně trápí, šanci na nápravu máme v sobotu 22. října, kdy v našem areálu přivítáme rezervu Náměště-Vícenic.

Oproti tomu dorost dál jede na vítězné vlně, v neděli jejich formu odnesl sdružený tým Brtnice a Stonařova. Kdo si v neděli přispal a dorazil na utkání o něco později, ten musel litovat. Po čtvrt hodině hry totiž na světelné tabuli svítil výsledek 3:0, a to když se prosadil Milan Dufek a dvakrát Ondra Bartejs. Branek ale bylo k vidění dosti i v dalších minutách. Ještě do konce první půle se stihl prosadit Filip Kasáček a podruhé Milan Dufek, kontaktní branku vstřelili i hosté. Na konečném výsledku 8:1 se v půli druhé podíleli Ondra Vacek, Pavel Kremláček a hattrick zkompletoval Ondra Bartejs. Sdružený dorost Rokytnice a Želetavy natáhl sérii bez porážky na šest utkání a zároveň se posunul na třetí místo tabulky, tři body za vedoucí Měřín a druhé Rozsochy, které mají ovšem o utkání více. Právě s lídrem tabulky, Měřínem, poměří svěřenci Šimona Vladeky a Marka Jičínského síly v neděli 23. října v 11:30 na měřínském hřišti.