Tento víkend se doma příliš nezdržíte!

Myšlenku, jestli se o následujícím víkendu budete nudit, ihned hoďte za hlavu! Závěr dubna bude totiž extrémně nahuštěný. Na domácí půdě nás čekají hned dvě fotbalová utkání, udržet čelo tabulky se dorostenci vydají do Rozsoch a pozor, o program nebude nouze ani v jiných částech Rokytnice!

Anglický týden je nyní před týmem mužů. Po třech venkovních výjezdech se konečně představíme i na domácím hřišti, a to hned dvakrát během tří dnů! Šlágr kola je na programu v pátek 28. dubna od 18.00, kdy se odehraje odložené střetnutí mezi 1.SK a Vladislaví. Podobně jako my, i náš páteční soupeř si na jaře zatím drží 100% úspěšnost, a tak nás bezesporu čeká kvalitní podívaná. Vladislavští fotbalisté patří mezi hlavní adepty na mistrovský titul, aktuálně se s děvetatřiceti body nachází na druhém místě, pouhé tři body za vedoucím Újezdem. Našemu celku náleží s třiatřiceti body místo čtvrté. Utkání povedou pánové Nováček, Kratochvíl a Velc.

Dva dny na to se uskuteční další ostře sledovaný zápas, derby se sousedním Chlístovem. Hráči v sešívaných dresech se minulý víkend díky remíze 2:2 s Hrotovicemi přehoupli na 12. místo v soutěži a momentálně s předposlední rezervou Náměště drží shodně desetibodový náskok před posledními Jaroměřicemi.
Začátek utkání v neděli 30. dubna v 16.00, arbitry tohoto střetnutí budou rozhodčí Nováček, Svoboda a Vrzáčel.

Zavítejte do areálu 1.SK na oba zmíněná utkání a podpořte, prosím, náš tým!

Dorostence čeká v sobotu také těžké utkání, a to na půdě čtvrtých Rozsoch. Udělejte si volno i během sobotního odpoledne a vypravte se zafandit i našim dorostencům.
Utkání je naplánováno na sobotu 29. dubna v 16.00, řídit jej bude rozhodčí Bulín.

Jak jsme již předznamenali výše, zvláště neděle bude akcemi plně nabitá! Od 8.00 do 12.00 se nejprve na starém hřišti uskuteční BURZA A TRHY VŠEHO ZBOŽÍ a kam zavítat bude možnost i odpoledne. V 16.00 se odehraje DERBY MEZI 1.SK A CHLÍSTOVEM, poté lze zamířit do centra obce. Zde se od 17.00 do 20.00 uskuteční POSEZENÍ U STAVĚNÍ MÁJE pořádané SDH SDH Rokytnice nad Rokytnou – organizace nebude chybět pěnivý mok a točená limonáda, voňavá klobáska z grilu a menší hudební doprovod. První máj pak budeme od 20.00 očekávat na starém hřišti při PÁLENÍ ČARODĚJNIC. I tady si budete moci zazpívat při kytaře, chybět nebude ani občerstvení .

Bylo by moc krásné mít na všech výše uvedených akcích co největší návštěvnost! Tak tedy sdílejte, prosím, tento příspěvek, informujte veškeré známe, ale hlavně si udělejte čas a vydejte se podpořit rokytnické organizace!

Podobné příspěvky