Tři body na kontě mužů i dorostenců

Lepší start do jara si fanoušci 1.SK snad ani nemohli přát. I ve čtvrtém jarním utkání se muži i dorostenci radovali ze zisku plného počtu bodů, dorostenecký mančaft zvládl na domácí půdě porazit Předín 2:1, první mužstvo 1.SK přivezlo z Blatnice tři body za výhru 0:4.

Třetí venkovní utkání v řadě mají za sebou muži. Ti se v sobotu 22. dubna vypravili do Blatnice s cílem ukončit nepříznivou sérii, kterou jsme s tamějšími fotbalisty měli. Vždyť také naposled jsme se z vítězství nad Blatnicí radovali na podzim roku 2018. Tentokrát jsme ale tím šťastnějším týmem byli my, a to díky výhře 0:4. Skóre otevřel ve 23. minutě po rohovém kopu Syrový, před koncem první půle zvýšil na rozdíl dvou branek Vladeka. Ve druhém dějství mohli rokytničtí hráči navýšit své vedení hned několikrát, ovšem přesně se trefil pouze v 54. minutě Vahil’a a v 89. minutě Mareš.

Na čele tabulky své soutěže stále zůstávají dorostenci, ovšem páteční utkání proti Předínu rozhodně snadné nebylo. Již po čtvrthodině hry se domácí příznivci těšili po brankách Rygla a Dufka z vedení 2:0, předínští hráči ale z kraje druhé půle snížili a byli pro nás nepříjemným soupeřem. Tým dorostu napnul své veškeré síly, dokázal vedení 2:1 udržet i po devadesáti minutých a na čele tabulky si stále drží tříbodový náskok.

Podobné příspěvky